Скільки часу триває матч у гандболі

Правила гри Є також лінії обмеження воротаря (воротарської зони), лінії вільних та 7-метрових кидків. Гра триває 2 тайми по 30 хвилин для гравців від 16 років з перервою 10 хвилин між таймами.

Тривалість гри Матчі дорослих команд (від 16 років) складаються з двох таймів по 30 хвилин з 15-хвилинною перервою (матчі дитячих команд 8-12 років складаються з двох таймів по 20 хвилин, а команд 12-16 років — з двох таймів по 25 хвилин), Після перерви команди міняються сторонами майданчика.

Перш ніж зробити пас або кинути м'яч у ворота супротивника, кожен учасник має право тримати його у себе тільки протягом трьох секунд. У той же час з м'ячем у руках можна зробити 3 кроки, не більше, потім доведеться перекинути його комусь іншому. 4. Що може робити під час гри в гандбол воротар?

Площа воріт обмежується лінією площі воріт (шестиметрова лінія). – Лінія вільних кидків (9 метрова лінія) є пунктирною лінією. – 7-метрова лінія – це лінія завдовжки 1 метр, проведена безпосередньо перед воротами.

Æ Не можна робити з м'ячем у руках більше трьох кроків, тримати м'яч без будь-яких дій більш трьох секунд, перебувати при будь-якому введенні м'яча в гру ближче трьох метрів від гравця, що проводить вкидання.

Футбольний матч складається з першого тайму 45 хвилин та другого тайму 45 хвилин із 15-хвилинною перервою між ними. Після перерви команди міняються воротами. За домовленістю тривалість тайму може бути змінена.

Кількість гравців може бути збільшена у будь-який час упродовж гри й додаткового часу до 14-ти. Гра може бути продовжена, якщо навіть число гравців команди на майданчику стає менше 5.