Скільки часу триває овертайм у хокеї

Команди проводять три періоди по 20 хвилин і, якщо переможець не визначений, призначається овертайм. Додатковий час триває п'ять хвилин.5 жовт. 2020 р.

У хокеї немає єдиного регламенту, як проводити овертайми. Залежно від ліги та чемпіонату є відмінності за часом і кількістю гравців: Кількість гравців. У внутрішніх чемпіонатах найчастіше проводиться один овертайм тривалістю в п'ять хвилин.

В NFL овертайм триває 15 хвилин і закінчується, як тільки одна з команд доб'ється переможного результату. Перед початком овертайму кидають жереб.

У хокей грають на оточеному бортами льодовому майданчику з двома воротами. Тривалість матчу становить 3 періоди по 20 хвилин кожний; тривалість перерви між періодами 17 хвилин. У кожній із двох команд під час гри в повних складах 5 польових гравців та воротар.

Оверта́йм (англ. Overtime), у спорті — додатковий час, що призначається для визначення переможця. У випадку нічийного результату в деяких видах спорту регламент змагань може передбачати продовження боротьби протягом деякого додаткового проміжку часу з метою визначення переможця.

Перша офіційна гра була проведена в гімназії YMCA в Олбані, штат Нью-Йорк, 20 січня 1892 р. з дев'ятьма гравцями. Гра закінчилася на рахунку 1–0; постріл був зроблений з 25 футів (7,6 м) на майданчику, розмір якого був майже вдвічі менше, ніж сучасний.

Овертайм – це додатковий час, який призначається після закінчення основного відрізка матчу. Він використовується не тільки в хокеї, але і в інших видах спорту, наприклад, футболі, баскетболі. У хокеї ж додатковий час розігрується у випадках, коли команди не змогли визначити …