Скільки разів тенісисти б’ють по м’ячу

захисні – удари з нижнім, верхнім обертом і без оберту м'яча (підрізки, свічки, підставки). Удар по м'ячу складається з трьох фаз: замах, власне удар і закінчення удару. В сучасному настільному тенісі застосовують понад 20 різноманітних ударів, але для навчання початківців рекомендується 8–10 основних ударів.

Перед подачею м'ячик підкидають з відкритою долоні вгору на висоту не менше 16 см. Підкинутий м'ячик повинен знаходитися над поверхнею столу і за межами його краю до моменту удару об ракетку. При правильній подачі м'ячик спочатку вдаряється об поверхню столу на стороні подаючого, а потім на стороні суперника.

Матч Тенісний матч йде доти поки один із гравців не виграє два сети. Але на турнірах Великого шолому у змаганнях чоловіків тенісний матч продовжується до трьох виграних сетів одним з суперників.

Розмір м'яча — 40 мм у діаметрі, вага — 2,7 г. М'яч повинен бути пофарбований у жовтогарячий або білий колір. Гра проходить між двома гравцями, або між двома командами з двох гравців. Кожен розіграш м'яча закінчується присвоєнням одного очка тому чи іншому гравцю (команді).

Партія вважається виграною після того, як один із гравців набере 11 очок при перевазі не менш, ніж в 2 очка. При рахунку 10:10 подачі чергуються після кожного очка. Після кожної партії гравці міняються сторонами й черговістю подач. Гра складається з 5 або 7 партій.

Тенісистові, який подає, необхідно підкинути м'яч вертикально вгору, наскільки це можливо, однак не надаючи йому обертання. При цьому м'яч повинен піднятися вгору як мінімум на 16 см після відриву від долоні, а після опуститися вниз, нічого не зачепивши і не торкнувшись до того моменту, як по ньому вдарить гравець.

Їх використовують лише в парному тенісі, коли з кожного боку сітки стоять по два тенісисти. Розмір корту для такої гри – більший, ніж для одиночного тенісу, і …